czwartek, 26 lipca 2012

Wyniki rozdania z okazji 100 obserwatorów


Hej Kochani! Dzisiaj będą wyniki rozdania z okazji 100 obserwatorów. Wyniki miały być zaraz po 15 lipca, ale wpadł mi w to miejsce wyjazd do Wrocławia, zrobiłam świetne zakupy i wkrótce się z wami nimi podzielę! Mam dla was też dwa cudowne makijaże, które czekają na obrobienie. Teraz już wiecie, co jest przyczyną mojej długiej nieobecności. 
Do rozdania zgłosiło się mnóstwo osób, zebranie ich wszystkich, policzenie głosów i przygotowanie do wyników, było dość pracochłonne, za pomoc bardzo dziękuję Marysi z bloga StyleMary.
Nie spodziewałam się, że to rozdanie tak rozkręci mojego bloga, podczas niego przybyło mi kolejne 100 osób! Wyniki rozdania przedstawię w trochę inny sposób, bo w postaci filmiku. Już wcześniej mówiłam o tym, że chciałabym zacząć swoją działalność na youtube. Muszę jednak przyznać, że pisanie bloga o wiele bardziej mi się podoba, robienie filmów jest dla mnie problematyczne, bo nie umiem obrabiać filmów i robi to mój chłopak. Zdjęcia na bloga obrabiam sama w 10 minut i wstawiam. 
Jeszcze dla przypomnienia do wygrania jest 8 kosmetyków.

A teraz losowanie zwycięzcy:

Niestety zwycięzca mógł być tylko jeden. Następnym razem postaram się, aby zwycięzców było więcej. Jak narazie nie zapowiada się na żadne rozdanie, ale szykuje coś ciekawego na moje 1 urodziny bloga, które są już w sierpniu. Mam głowę pełną pomysłów, oby tak dobrze było też z realizacją. Napiszcze jak podobał wam się mój pierwszy film, postaram się skontaktować ze zwycięzcą jak najszybciej :)
Pozdrawiam!